Przedsiębiorstwo WALLPAPER  d.o.o., Novi Sad zostalo założone w roku 2008. z przedsiębiorstwa „Preta“ a.d. Novi Sad i z jego tradycji produkcji tapet długej 20 lat. Produkcja została zlokalizowana w Kacie w pobliżu Novego Sadu, w bardzo wygodnym miejscu  w pobliżu autostrady i posiada wszystkie niezbędne infrastruktury.

Wallpaper dziś jest jednym z największych producentów tapet dekoracyjnych na Bałkanach, mający mnóstwo zadowolonych klientów i konsumentów.

Wallpaper w swoim programie produkcyjnym ma ponad 100 wzorów tapet wykonanych ze importowanych surowców najwyższej jakości. Tapety ścienne z papieru w prasie flexo biorą pod uwage międzynarodowe trendy w kolorach i wzorach. Najnowsza technologia Flexo zapewnia najwyższą jakość, która spełnia normy EU.  Proces produkcyjny farbowania jest podzielony na trzy fazy, i oferuje tapety wysokiej jakości, trwałe kolory, które nie blakną i są odporne na uszkodzenia.

Gama produktów przedsiębiorstwa Wallpaper reprezentuje wizję domu i przestrzeni biurowej w 21 wieku. Akcent pada na futurystyczny design z jednoczesnym akcentem na tradycyjne i proste formy i tapety o wysokiej jakości. Każdy projekt został starannie dobrany, aby zaznaczyć powierzchnie ścian i jednocześnym poczuciem oryginalności i prostoty. Tapety o najlepszej jakości przeznaczone są do wszystkich rodzajów wnętrz, od powierzchni biurowej do ciepła domów i apartamentów.

Włącznie ze standardową ofertą z katalogu istnieje możliwość tworzenia wzorów na zamówienie klienta.


 

 

 

 

 
 Produkty Wallpaper 8 - Tapety
Produkty Wallpaper 8 - Granice
Produkty Wallpaper 8 - Listwy
Produkty Wallpaper 8 - Klej
Twiter profile Wallpaper 8
Facebook profile Wallpaper 8
YouTube Channel Wallpaper 8
Vimeo Channel Wallpaper 8

Wallpaper 8 tapety, listwy, granice i kleje można kupić za pośrednictwem sieci detalicznej w sklepach malarskich, księgarniach, salonach tapet itp.
Jeśli chcecie zostać naszym dystrybutorem, prosimy o kontakt.